| Nominale kanaaldiameter | 150 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Aansluiting | Overig |
| Met schroefsluiting | J |
| Met snelsluiting | N |
| Breedte | 70 mm |
| Met inlage | N |
| Verzwaarde uitvoering | N |
| Voor flexibel manchet | N |
| GTIN Nummer: | 8712682336248 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Artikelcode leverancier: | USKB10 |
| Productklasse: | Klemband dubbelwandige rookgasbuis |
| Levertijd: | Voorraad |
| Breedte: | 70 mm |
| Lengte: | 0.049 m |
| Materiaal: | Roestvaststaal (RVS) |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Radson Radiator accessoires ACC 0060006
0,25
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.