Honeywell Elektrische servomotor M7410 M7410E1002
Honeywell 228,00 Incl BTW
Nog 7 Op voorraad
Volgende werkdag in huis
  • Voor 17:30u besteld, volgende werkdag bezorgd
  • Exclusief dealer van Catalano Sanitair
  • Maak gebruik van onze kennis
  • 24/5 bereikbaar
Beschrijving Honeywell M7410 elektrische servomotor roterend, geschikt voor afsluiter, voedingsspanning 24V AC, stuursignaal 0 - 10V, lengte aansluitkabel 1.5m, overbrenging met tandwielen, aansluiting op afsluiter M30x1.5, hulpcontacten optioneel, looptijd 150s, koppel 180Nm, verstelkracht 180N,
Specificaties
Voedingsspanning24 V AC
Stuursignaal0-10 V
Aansluiting op afsluitklepM30 x 1,5
Spanningsloos geslotenN
EindcontactenGeen
Geschikt voor afsluiterJ
ModelRoterend
Koppel180 Nm
HulpcontactenN
Automatische slagherkenningN
Beschermingsgraad (IP)IP43
Geschikt voor luchtappendageN
Verstelkracht180 N
Lengte aansluitkabel1.5 m
Met nulspanningsterugloopN
Max. opgenomen elektrisch vermogen1.4 VA
Regeling type aan/uitN
ExplosieveiligN
Hulpcontacten optioneelJ
Regeling type modulerendJ
StandterugmeldingGeen
HandbedieningN
Instelbaar werkgebiedN
Instelbare standterugmeldingN
Materiaal behuizingKunststof
Max. draaihoek0 ?
Met mechanische standaanwijzerJ
Met veiligheidsfunctieN
OverbrengingMet tandwielen
Potentiaalvrij schakelcontactN
Regeling type splitrangeN
Slaglengte6.5 mm