Easy Drain Compact 30 Wall Zero douchegoot 80cm RVS m. zijuitloop EDCOMWZ80030
311,00 Incl BTW
Nog 2 Op voorraad
Volgende werkdag in huis
  • Voor 17:30u besteld, volgende werkdag bezorgd
  • Exclusief dealer van Catalano Sanitair
  • Maak gebruik van onze kennis
  • 24/5 bereikbaar
Beschrijving Easydrain Compact 30 Wall Zero douchegoot, uitwendige buisdiameter 40mm, (lxbxh) 800x60x20mm, rechthoekig, met rooster, goot roestvaststaal (RVS), rooster roestvaststaal (RVS), kwaliteitsklasse rooster RVS 316 (1.4401), schuifeind, richting uitlaat horizontaal, afvoercapaciteit 0.52l/s
Algmeen
Specifieke eigenschappen
  • Inbouwdiepte - 63 mm
  • Afwerkdeel - in hoogte verstelbaar
  • Toepassing - onder de wandtegel
  • Sifon - uitneembaar en reinigbaar
  • 10 jaar garantie
Bekijk alle douchegoten en vloerputten
Bekijk alle douchegoten
Specificaties
Richting uitlaatHorizontaal
Rooster voor tegelsN
Met roosterJ
Lengte800 mm
Kleur roosterRoestvaststaal (RVS)
Uitwendige buisdiameter40 mm
Vorm roosterperforatieGeen
Lengte rooster800 mm
Materiaal gootRoestvaststaal (RVS)
Verbrede afdichtingsflensJ
Met sifonJ
Breedte60 mm
Materiaal roosterRoestvaststaal (RVS)
VormRechthoekig
Uitneembaar waterslotJ
Losse randN
Afvoercapaciteit0.53 l/s
Geschikt voor kunststof vloerJ
AansluitingSchuifeind
Geschikt voor gecoate vloerJ
Verstelbaar opzetstukN
Verstelbare hoogteJ
Breedte rooster45 mm
Geschikt voor betonvloerJ
GlansgraadMat
Geschikt voor waterdichte ondervloerJ
Hoogte20 mm
Waterslothoogte30 mm
AfsluitbaarN
GeluidwerendJ
Geschikt voor wandmontageJ
Hoogte rooster20 mm
Kwaliteitsklasse gootRVS 304 (1.4301)
Kwaliteitsklasse roosterRVS 304 (1.4301)
Materiaaldikte rooster1.2 mm
Met brandwerende manchetN
Rooster voor glasN
Extra info
GTIN Nummer: 8717853065460
Aantal gebruikseenheden: 1.00
Gebruikseenheid: PCE
Artikelcode leverancier: EDCOMWZ800-30
Productklasse: Douchegoot
Productserie: Compact 30
Levertijd: Voorraad
Breedte: 60 mm
Hoogte: 20 mm
Lengte: 800 mm
Vorm: Rechthoekig
Uitwendige buisdiameter: 40 mm