Easy Drain Compact 50 douchegoot RVS waterslot 50mm 100cm EDCOM100050
322,00 Incl BTW
Nog 3 Op voorraad
Volgende werkdag in huis
  • Voor 17:30u besteld, volgende werkdag bezorgd
  • Exclusief dealer van Catalano Sanitair
  • Maak gebruik van onze kennis
  • 24/5 bereikbaar
Beschrijving Easydrain Compact 50 Enkel rooster douchegoot, uitwendige buisdiameter 50mm, (lxbxh) 1000x60x20mm, rechthoekig, met rooster, goot roestvaststaal (RVS), rooster roestvaststaal (RVS), kwaliteitsklasse rooster RVS 316 (1.4401), vorm roosterperforatie rechthoek, schuifeind, richting uitlaat horizontaal,
Easy Drain Compact 50
Specifieke eigenschappen?
  • Inbouwdiepte - 83 mm
  • Toepassing - renovatie
  • Afwerkdeel - in hoogte verstelbaar
  • Sifon - uitneembaar en reinigbaar
  • Rooster - standaard
  • Inbouwdeel - waterslot 50mm
  • Inclusief rooster
  • 3 jaar garantie!
Bekijk hier alle douchegoten en vloerputten
Bekijk hier alle Easydrain douchegoten of Easydrain Compact 50 douchegoten
Specificaties
Richting uitlaatHorizontaal
Rooster voor tegelsN
Met roosterJ
Lengte1000 mm
Kleur roosterRoestvaststaal (RVS)
Uitwendige buisdiameter50 mm
Vorm roosterperforatieRond
Lengte rooster1000 mm
Materiaal gootRoestvaststaal (RVS)
Verbrede afdichtingsflensJ
Met sifonJ
Breedte52 mm
Materiaal roosterRoestvaststaal (RVS)
VormRechthoekig
Uitneembaar waterslotJ
Losse randN
Afvoercapaciteit0.53 l/s
Geschikt voor kunststof vloerJ
AansluitingSchuifeind
Geschikt voor gecoate vloerJ
Verstelbaar opzetstukN
Verstelbare hoogteJ
Breedte rooster52 mm
Geschikt voor betonvloerJ
GlansgraadMat
Geschikt voor waterdichte ondervloerJ
Hoogte83 mm
Waterslothoogte50 mm
AfsluitbaarN
GeluidwerendJ
Geschikt voor wandmontageN
Hoogte rooster13 mm
Kwaliteitsklasse gootRVS 304 (1.4301)
Kwaliteitsklasse roosterRVS 304 (1.4301)
Materiaaldikte rooster1.2 mm
Met brandwerende manchetN
Nom. diameter aansluitingDN 50
Oppervlaktebehandeling roosterGeborsteld
Oppervlaktebescherming roosterGeen (onbehandeld)
Rooster voor glasN
Extra info
GTIN Nummer: 8717853061110
Aantal gebruikseenheden: 1.00
Gebruikseenheid: PCE
Artikelcode leverancier: EDCOM1000-50
Productklasse: Douchegoot
Productserie: Compact 50
Levertijd: Voorraad
Breedte: 52 mm
Hoogte: 83 mm
Lengte: 1000 mm
Vorm: Rechthoekig
Uitwendige buisdiameter: 50 mm