| Max. ingangsspanning DC | 1100 V |
| Max. primaire stroom bij DC | 15 A |
| Type ingangsspanning | AC |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal fasen | 3 |
| Max. uitgangsstroom bij DC | 18 A |
| AC-nom. uitgangsvermogen | 10 kW |
| Uitgangsspanning bij AC | 230 V |
| Batterijsoort | LFP (LiFePO4) |
| Nom. batterijcapaciteit | 20 kWh |
| Bruikbare batterijcapaciteit | 18.4 kWh |
| Kortstondige pieklast | 10 kW |
| Max. laadstroom | 15 A |
| Max. ontlaadstroom | 18 A |
| Max. laadvermogen | 10 kW |
| Max. ontlaadvermogen | 10 kW |
| Max. ontladingsdiepte | 90 % |
| Geschikt voor noodstroom | J |
| Max. noodstroomvermogen | 4 kW |
| Overbelasting-/overtemperatuurbeveiliging | J |
| Display | Geen |
| Met laadmanagement | J |
| Op afstand uitleesbaar | J |
| Aantal MPP trackers | 2 |
| Verbinding via WLAN | J |
| USB-interface | N |
| Communicatie-interface internet Ethernet | J |
| Met communicatie-interface RS-232 | N |
| Met communicatie-interface RS-485 | J |
| Met communicatie-interface CANOpen | N |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | N |
| Data-overdracht via WLAN | J |
| Data-overdracht via bluetooth | N |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 1280 mm |
| Hoogte | 1980 mm |
| Diepte | 240 mm |