| Inhoud | 0.5 l |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor wandmontage | J |
| Vorm | Overig |
| Vrijstaand | J |
| Kleur | Wit |
| Met deksel | J |
| Voetbediening deksel | N |
| Accentkleur | Chroom |
| Antibacteri?le behandeling | N |
| Breedte | 154 mm |
| Dekselbediening met knie | N |
| Diepte | 275 mm |
| Hoogte | 280 mm |
| In te hangen in wandhouder | J |
| Materiaal inzet | Kunststof |
| Met bevestigingsmateriaal | N |
| Met losse inzet | J |
| Verdekte bevestiging | J |
| GTIN Nummer: | 5708590377414 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Afvalemmer |
| Levertijd: | Voorraad |
| Diepte: | 275 mm |
| Breedte: | 154 mm |
| Hoogte: | 280 mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur: | Wit |
| Vorm: | Overig |
| Inhoud: | 0.5 l |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Jimten Koppel-/hulpstuk afvoergarnituur 117131
4,76
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.