| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Met rozetten / afdekplaat | N |
| Uitvoering uitloop | Vast onder |
| Uittrekbare uitloop met kraanbeluchter/mousseur | N |
| Uittrekbare uitloop met handdouche | N |
| Kraanmondstuk | Straalbreker |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Materiaal kraan | Messing |
| Kleur | Chroom |
| Oppervlaktebehandeling | Gepolijst |
| Type uitloop | Overig |
| Accentkleur | Chroom |
| Temperatuurbegrenzing | J |
| Maat aansluiting aanvoer | 3/8" (10) |
| Montage | Blad/kraangat |
| Met stopkraan voor aansluiting extern apparatuur | N |
| Koudestart funktie | N |
| Lagedruk uitvoering | N |
| Terugstroombeveiliging conform EN 1717 | AA, vrije luchtopening |
| Aansluiting aanvoer | Slang (wartel) |
| Max. tapcapaciteit (bij 300 kPa) | 6 l/min |
| Type greep | Eengreeps |
| Afsluitmechanisme | Cartouche keramisch |
| Volumestroomklasse | Z (4,2-6,9 l/min.) |
| Opbouwhoogte totaal | 142 mm |
| Opbouwhoogte onderkant kraanmondstuk | 79 mm |
| Voorsprong uitloop | 84 mm |
| KIWA-keur | J |