| Breedte/diameter | 375 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Kraangat | Midden |
| Aantal kraangaten per waskom | 1 |
| Doorslaanbare kraangaten | Geen |
| Diepte | 280 mm |
| Kleur | Kleurloos |
| Overloop | J |
| Geschikt voor meubel | N |
| Vuilafstotend | N |
| Medische uitvoering (Miva) | N |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Geschikt voor hoekmontage rechts | N |
| Geschikt voor hoekmontage links | N |
| Materiaal | Keramiek |
| Montagewijze | Hangend |
| Vorm | Halfrond |
| Geschikt voor sifonkap | N |
| Met kraan | N |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Geschikt voor zuil | N |
| Met aardingsvoorziening | N |
| Met bevestigingsmateriaal | N |
| Met boring voor draaiknop waste | N |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen | 1 |
| Afzetplateau | Achterzijde |
| Antibacteri?le behandeling | N |
| Geschikt voor poten | N |
| Met afvoerplug | N |
| Met afvoerplug en ge?ntegreerde overstort | N |
| Met boring voor zeepdispenser | N |
| GTIN Nummer: | 4014804792159 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Wastafel / Fontein |
| Levertijd: | Voorraad |
| Diepte: | 280 mm |
| Breedte/diameter: | 375 mm |
| Hoogte: | 130 mm |
| Vuilafstotend: | N |
| Materiaal: | Keramiek |
| Kleur: | Kleurloos |
| Vorm: | Halfrond |
| Bevestigingswijze: | Overig |
| Aantal waskommen: | 1 |
Bekijk onze populaire producten
Michelle, product specialist
Villeroy & Boch Subway 2.0 closetzitting softclose en quickrelease wit 9M68S101
146,00
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.